Felietonik

WPROWADZENIE DO TEMATU „JAK ŻYĆ I PRZETRWAĆ W ŚWIECIE DZIECIĘCEJ MODY”

Mamusie i nie tylko…

To jest początek mojego blogowania, więc proszę o wyrozumiałość oraz wsparcie, które chętnie przyjmę. Miło mieć grono ciekawych ludzi, niejednokrotnie mądrzejszych od nas samych oraz posłuchać dobrych rad, nawet wtedy, kiedy nie są one zgodne z Naszym tokiem myślenia.

Zdaje sobie sprawę, że nie zawsze jesteśmy idealne, popełniamy błędy te mniejsze i te większe, ale trzeba umieć przyznać się do tego, trzeba umieć naprawić ten błąd a przynajmniej postarać się z tym aspektem coś zrobić. Bo brak działania, nie jest żadnym dobrem kierunkiem dla Nas – mamusiek 😉

Mój blog będzie takim małym światem moich przemyśleń i porad dotyczącym wszystkich dzieciaczków, tych modnych i mało gustownych, tych grzecznych  a zarazem niegrzecznych ale dotyczących NASZYCH, NAJWAŻNIEJSZYCH ISTOT.

Chciałabym się z Wami podzielić poradami, przemyśleniami a także chciałabym abyście drogie mamusie udzielały się, pisały, doradzały … bo siła tkwi w grupie.

Kluczowe tematy, które zapewne dla Nas mamuś są ważne i które chciałabym zgłębić to:

– moda dziecięca widziana oczami dziecka

  • moda dziecięca widziana oczami mamy
  • moda dziecięca dziś a kiedyś
  • dlaczego kolorystyka jest tak ważna dla dziewczynki

– dziecięce ranne wariactwa a ubiór

– priorytety Nasze czyli mamuś a priorytety dziecka – dlaczego tak się różnią i jak odnaleźć kompromis.

– czy wszystko co jest modne jest idealne i właściwe dla Naszego dziecka

oraz inne tematy, które mam nadzieję, rozwiną się w czasie Naszego wspólnego dyskutowania.

Chętnie przeczytam także Wasze opinie na różne tematy dotyczące Waszych  pociech, chciałabym poznać Wasz punkt widzenia w kwestii tak niby oczywistej jak ubiór a jednocześnie niezwykle skomplikowany.

Dziewczyny, mamusie działajmy razem, wymieniajmy się spostrzeżeniami, szanujmy swoje i innych zdanie, nie obrażajmy się wzajemnie…tak jak na początku pisałam nie jesteśmy IDEALNE… Mamy prawo do tego, aby mylić się w różnych kwestiach, ale poprzez wspólnie działanie i wspieranie – bo to co złe możemy zmienić a to co dobre przekazać innym…Dzięki temu możemy stworzyć łańcuszek wsparcia i cudownych porad, które posłużą wszystkim kochającym swoje pociechy rodzicom.

Pozdrawiam, Jola z Littelier!

WPROWADZENIE DO TEMATU „JAK ŻYĆ I PRZETRWAĆ W ŚWIECIE DZIECIĘCEJ MODY"

To jest początek mojego blogowania, więc proszę o wyrozumiałość oraz wsparcie, które chętnie przyjmę. Miło mieć grono ciekawych ludzi, niejednokrotnie mądrzejszych od nas samych oraz posłuchać dobrych rad, nawet wtedy, kiedy nie są one zgodne z Naszym tokiem myślenia...

PORANNE FOCHY MAŁEJ MODELKI

Wstajemy rankiem pełne pozytywnej energii, wypoczęte, zrelaksowane, robimy toaletę, śniadanko dla naszej rodzinki i generalnie rozpoczął się cudowny ranek ...aż do czasu ...UBIORU NASZEJ CÓRECZKI

MODA DZIECIĘCA KIEDYŚ A DZIŚ

Chciałabym poruszyć temat - być może nieistotny obecnie, ale może warto przytoczyć kilka wątków, wspomnień ... „Jak wyglądał kiedyś świat dziecięcej mody a jak wygląda obecnie”

2 thoughts on “Felietonik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.